ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
beqiri dashuri gjata gashi nika numrin komandat meda nokia loja dashurie numri shkronja ismajli genta celular 2012 BAJRAM druri elvana PORNO murlan kosoves double anglisht krasniqi
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 LG paraqet “celularin akullore”

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: LG paraqet “celularin akullore”   Thu Dec 18, 2008 6:51 pm
LG paraqet “celularin akullore”
Kompania LG ėshtė e njohur pėr prodhimin e telefonave celularėve luksoz, por kohė pas kohe paraqet edhe ndonjė eksperiment. Me kėtė rast nė tregun e Koresė Jugore ėshtė lansuar versioni i dytė i telefonit celular simpatik - Ice Cream.
LG Ice Cream Phone 2 (me emėr kodi LG-LU1600) pėr fat tė mirė nuk hahet, por thjesht vjen nė ngjyra tė akullores. Ngjyrat nė telefon riprodhohen me ndihėm e diodave tė integruara LED.

Telefoni ėshtė me kapak dhe ka madhėsi prej 15.5 milimetrash.Opsione tjera ofrojnė edhe T-DMB, shfletim tė internetit, fjalor elektronik dhe shumė gjėra tė tilla tė ngjashme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
LG paraqet “celularin akullore”
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: