ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Blur: Ribashkimi jo pėr para

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Blur: Ribashkimi jo pėr para   Sat Dec 13, 2008 2:11 pm


Blur: Ribashkimi jo pėr para
Anėtarėt e grupit tė ribashkuar britanik, "Blur", kanė mohuar se ata janė bashkuar pėr tė mbajtur disa koncerte tė cilat do t’u sjellin para pėr t’i larė borxhet e tyre.
Pionierėt e zhanrit ‘britpop’ tė martėn njoftuan ribashkimin e tyre pas gjashtė vitesh, dhe njėkohėsisht kanė njoftuar se do tė mbajnė njė koncert tė madh nė Hyde Park tė Londrės, pritet tė marrin pjesė nė festivalin Glastonbury, si edhe do tė mbajnė disa koncerte gjatė verės qė vjen.

“Ribashkimi ėshtė diēka pėr tė cilėn kemi menduar qe njė kohė dhe jemi bashkuar sėrish pasi Graham (kitaristi) dhe unė jemi pajtuar”, ka thėnė frontmeni Damon Albarn.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Blur: Ribashkimi jo pėr para
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: