ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Jolie dhe Pitt nominime tė dyfishta nė Golden Globe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Jolie dhe Pitt nominime tė dyfishta nė Golden Globe   Sat Dec 13, 2008 2:07 pm


Jolie dhe Pitt nominime tė dyfishta nė Golden Globe
Brad Pitt dhe Angelina Jolie kanė ēfarė tė festojnė kėtė fundviti, pasi dyshja qė tė dy kanė fituar nominime nė kategoritė pėr aktorin/en mė tė mirė nė Golden Globe Award.
Ēifti i Hollywoodit qė tė dy janė tė nominuar, Angelina nė kategorinė aktorja mė e mirė nė dramė pėr rolin nė filmin “Changeling” dhe Pitt ka fituar nominim nė kategorinė e aktorit mė tė mirė pėr paraqitjen nė filmn “The Curious Case Of Benjamin Button”.

Jolie do tė garojė me aktoret Anne Hathaway, Meryl Streep, Kristin Scott Thomas dhe Kate Winslet.

“Jam e nderuar qė jam dominuar nga Hollywood Foreign Press nė njė kategori me aq shumė femra tė jashtėzakonshme. Ėshtė njė pėrvojė e mrekullueshme, qė kam pasur mundėsi tė punoj me Clint Eastwood”, ka thėnė Jolie.

Ndėrkaq, Pitt do tė luftojė pėr ēmimin me Leonardo DiCaprio, Frank Langella, Sean Penn dhe Mickey Rourke.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jolie dhe Pitt nominime tė dyfishta nė Golden Globe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: