ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
ismajli dashurie elvana BAJRAM murlan 2012 genta dashuri celular gashi beqiri meda double komandat shkronja PORNO druri kosoves gjata numri krasniqi loja nokia anglisht nika numrin
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Zana Krasniqi pozon me Ryan Loche

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Zana Krasniqi pozon me Ryan Loche   Sat Dec 13, 2008 1:58 pm


Zana Krasniqi pozon me Ryan Loche
Ai ėshtė njėri nga sportistet mė tė preferuar nė Amerikė, jo vetėm sepse ėshtė fitues olimpik dhe thyes i disa rekordeve botėrore nė not,por dhe sepse ka njė pamje tėrheqėse qė shume shpejt flitet se do te jete imazhi i ri i Calvin Klein.
E ndėrsa ky lajm ėshtė pėrhapur nė mediat amerikane, njė prej fotografive me tė cilėn shoqėrohet lajmi tregon sportistin duke pozuar me kė tjetėr se…Zana Krasniqin. /albaniac/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Zana Krasniqi pozon me Ryan Loche
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: