ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Lista e kėngėtarėve konkurrues nė Festivalin e Kėngės nė RTSH

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Lista e kėngėtarėve konkurrues nė Festivalin e Kėngės nė RTSH   Sat Dec 13, 2008 1:58 pm


Lista e kėngėtarėve konkurrues nė Festivalin e Kėngės nė RTSH
Festivali i sivjetmė i kėngės nė RTSH ka pėsuar disa ndryshime. Njėri prej tyre ėshtė se njė kompozitor mund tė konkurrojė me vetėm njė kėngė. Po ashtu ėshtė ngushtuar edhe numri i kėngėve konkurruese nė njėzet.
Nga artistėt kosovarė do tė konkurrojnė vetėm tre. Armend Rexhepagiqi do tė konkurrojė nė rolin e kompozitorit me njė kėngė e cila do tė performohet nga Rovena Dilo dhe Gent Bushpepa. Ndėrkaq si kėngėtarė do tė konkurrojnė Adelina Thaēi dhe Vedat Ademi.

Lista e kėngėtarėve konkurrues (nė kllapa ėshtė shėnuar emri i kompozitorit):

1. Rovena Dilo dhe Gent Bushpepa (Armend Rexhepagiqi)
2. West Side Family (Dr. Flori)
3. Endri dhe Stefi (Josif Minga)
4. Juliana Pasha and Luiz Ejlli (Shpėtim Saraēi)
5. Soni Malaj (Florian Mumajesi)
6. Kejsi Tola (Edmond Zhulali)
7. Dorina Garuci (Dorian Nini)
8. Marjeta Billo (Adrian Hila)
9. Evis Mula (Luan Zhegu)
10. Kujtim Prodani (Kujtim Prodani)
11. Era Rusi (Arsen Nasi dhe Bledar Skėnderi)
12. Julian Lekoēaj (Julian Lekoēaj)
13. Besa Kokėdhima (Alban Male)
14. Agim Poshka (Agim Poshka)
15. Burn (Burn)
16. Vedat Ademi (Kledi Bahiti)
17. Bledi Polena (Sokol Marsi)
18. Shpat Kasapi (Gent Myftaraj)
19. Erga Halili (Kristi Popa)
20. Adelina Thaēi (Alfred Kaēinari)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Lista e kėngėtarėve konkurrues nė Festivalin e Kėngės nė RTSH
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: