ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
nika anglisht BAJRAM beqiri nokia double kosoves murlan PORNO genta numrin dashuri gjata numri shkronja 2012 krasniqi gashi ismajli meda celular druri dashurie elvana loja komandat
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Jackman do tė udhėheqė Oskarin

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Jackman do tė udhėheqė Oskarin   Sat Dec 13, 2008 1:51 pmJackman do tė udhėheqė Oskarin
Aktori australian, i cili luan krahas Nicole Kidman nė filmin e ri “Australia”, ėshtė zgjedhur tė qėndrojė nė ballė tė ceremonisė sė 81-tė vjetore tė ndarjes sė ēmimeve mė prestigjioze tė filmit.
Ceremonia e ndarje sė ēmimeve Oskar (mė 22 shkurt nė Los Angeles) kėtė vit do tė drejtohet nga procentė tė ri, grup i ri regjisorėsh dhe drejtor tė ri tė muzikės.

“Duam qė ceremonia tė jetė argėtuese. Hugh mund ta mbajė ekranin dhe mund ta mbajė skenėn. Ai duket mrekullueshėm i veshur nė smoking (veshje tė mbrėmjes)”, thotė Laurence Mark, producent i transmetimit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jackman do tė udhėheqė Oskarin
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: