ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
gashi BAJRAM gjata anglisht loja druri 2012 meda dashurie numrin genta elvana celular krasniqi kosoves ismajli komandat murlan numri nokia nika dashuri shkronja double PORNO beqiri
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Jennifer nė kopertinėn e magazinės GQ

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Jennifer nė kopertinėn e magazinės GQ   Sat Dec 13, 2008 1:51 pm


Jennifer nė kopertinėn e magazinės GQ
Ish-ylli i serialit “Friends” dhe ish-gruaja e Brad Pitt, Jennifer Aniston, ka treguar pjesėn mė tė madhe tė trupit nė kopertinėn e numrit tė ri tė revistės GQ.
Aniston pozon thuajse e zhveshur tėrėsisht, pasi mban ne trup vetėm njė kravatė me vija tė kuqe, tė bardha dhe blu. Kopertina e revistės mujore ėshtė shoqėruar me komentin se nė kėtė periudhė kur karriera nuk po i ecėn edhe aq mirė, Jenn nuk ka se ē’tė tregojė tjetėr.

Nė intervistėn e dhėnė aktorja flet edhe pėr marrėdhėnien me ish-bashkėshortin Brad Pitt dhe partneren e tij Angelina Jolie, tė cilėn e pėrshkruan si njė trekėndėsh tė marrė tė Bermudes.

“Njerėzit nuk e dinė qė ne shkojmė tė gjithė sė bashku nė det nė Hamptons gjatė fundjavės”, thotė aktorja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jennifer nė kopertinėn e magazinės GQ
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: