ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
meda double BAJRAM numrin 2012 shkronja gjata beqiri dashuri loja genta kosoves nokia PORNO murlan dashurie elvana celular anglisht gashi nika druri numri krasniqi ismajli komandat
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Logitech G13 – e pėrsosur pėr adhuruesit e lojėrave kompjuterike

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Logitech G13 – e pėrsosur pėr adhuruesit e lojėrave kompjuterike   Thu Dec 11, 2008 9:09 pm


Logitech G13 – e pėrsosur pėr adhuruesit e lojėrave kompjuterike
Logitech ka paraqitur njė tastierė shtesė tė dedikuar pėr adhuruesit e flaktė tė lojėrave kompjuterike, e cila sjell me vete madje 25 taste.
Logitech G13 bie nė kategorinė e produkteve tė cilat Logitech i quan 'gameboard,' dhe ky emėrtim sigurisht mė sė shumti i pėrshtatet kėsaj shtojce. Pos 25 tasteve shtesė nė tė gjendet edhe butoni i veēantė analog si dhe ekrani LCD me rezolucion 160x43 piksela nė tė cilin mund tė shihni informatat kyēe nga loja apo, pėr shembull, porositė e lojtarėve tjerė.

Natyrisht, tastet mund tė programohen prandaj nė fund mund tė keni 87 funksione. Nė tė gjendet edhe memoria e integruar prej 20 MB nė tė cilėn mund tė ruani profile pėr lojėra tė ndryshme, edhe pse pajisja veēmė vjen me profilet e integruara pėr World of Warcraft, Lord of The Rings Online dhe Call of Duty.

Krejt kėto qė i pėrmendėm do tė ju kushtojnė rreth 80 dollarė amerikanė.

www.logitech.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Logitech G13 – e pėrsosur pėr adhuruesit e lojėrave kompjuterike
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: