ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Player multimedial alumini nga iRiver

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Player multimedial alumini nga iRiver   Thu Dec 11, 2008 9:06 pm


Player multimedial alumini nga iRiver
iRiver, njė nga kompanitė tė cilat ende mundohet tė krijojė alternativė tė ndershme ndaj atij iPod nga Apple, ka edhe njė atu nė dorė: player multimedial me shtėpizė alumini.
Edhe pse ende nuk ėshtė konfirmuar asgjė zyrtarisht, besojmė se nė foton e paraqitur mė lartė gjendet pajisja e re e iRiver, playeri multimedial e50, i cili sigurisht do tė jetė model paraprak i edhe njė modeli tjetėr pėr tė cilin po flitet shumė kohėve tė fundit, tė riut e100.

Sipas tė dhėnave nė dispozicion, e50 ka shtėpizė nga alumini, vjen me kapacitete prej 2.4 dhe 8 gigabajt, ka ekran LCD me diagonale 1.8 inē dhe rezolucion 176 x 220 piksela, FM radio dhe baterinė e cila do tė mbajė 52 orė punė.

Ēmimi do tė mund tė ishte shumė i arsyeshėm, flitet pėr 90 dollarė pėr modelin me 4 GB hapėsirė pėr ruajtje tė dhėnave, e se a do tė paraqitet tek ne ende nuk dimė asgjė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Player multimedial alumini nga iRiver
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: