ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Genta dhe Zanfina nuk janė armike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Genta dhe Zanfina nuk janė armike   Sat Dec 06, 2008 5:57 pm


Genta dhe Zanfina nuk janė armike
Shoqėria mes motrave Ismaili dhe kėngėtares tjetėr kosovare shumė tė popullarizuar, Genta Ismajli, nuk ka tė ndalur, edhe pse njė kohė u pėrfol pėr njė zėnkė mes tė lartpėrmendurave. Si duket, situata kritike tashmė ka kaluar.
Kohė mė parė nėpėr internet qarkullonin disa foto, ku protagoniste ishin Adelina dhe Genta Ismajli, kurse kėtė radhė pėr tė gjithė ata qė besonin se Zanfina dhe Genta janė “rivale”, ja ku mund tė vėrtetojmė tė kundėrtėn me kėtė foto.

Fotoja ėshtė shkėputur nga xhirimet e fundit pėr festat e fundvitit nė njė televizion kosovar. /Panorama/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Genta dhe Zanfina nuk janė armike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: