ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
numri nokia numrin kosoves gjata genta gashi 2012 beqiri BAJRAM ismajli komandat celular nika shkronja double dashurie dashuri murlan anglisht krasniqi meda loja PORNO druri elvana
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Service Pack 2 pėr Vistan nė muajin mars tė vitit tė ardhshėm

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Service Pack 2 pėr Vistan nė muajin mars tė vitit tė ardhshėm   Sat Dec 06, 2008 5:53 pm


Service Pack 2 pėr Vistan nė muajin mars tė vitit tė ardhshėm
Microsofti do tė duhej qė nga muaji shkurt tė lėshoj versionin e fundit testues tė Service Pack 2 pėr Windows Vista, e nga marsi tė ofrojė edhe SP2-nė tė kompletuar.
Faqja malajziane TechARP.com e cila shumė me saktėsi ia ka qėlluar kohės sė daljes sė Service Pack 1 pėr Windows Vista dhe Service Pack 3 pėr Windows XP ka publikuar edhe terminėt pėr daljen e Service Pack-ut tė dytė pėr Windows Vista.

Deri nė muajin shkurt do tė duhej qė paketa e shtojcave dhe rifreskimeve tė kryhet dhe tė publikohet nė formėn e versionit Release Candidate, e pas largimit tė problemeve tė mundshme do tė duhej qė nė versionin komplet tė paraqitet nė mars.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Service Pack 2 pėr Vistan nė muajin mars tė vitit tė ardhshėm
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: