ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Nikon paralajmėron SLR me 24.5 megapiksela

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Nikon paralajmėron SLR me 24.5 megapiksela   Wed Dec 03, 2008 12:43 pmNikon paralajmėron SLR me 24.5 megapiksela
Nikon D3x ofron dy herė mė shumė megapiksela nė krahasim me modelin e njohur dhe shumė tė fuqishėm D3 i cili ėshtė njė fotoaparat SLR profesional.
Nikon, pas shumė supozimeve, zyrtarisht ka paralajmėruar zyrtarisht ekzistimin dhe fillimin e shpejtė tė shitjes sė modelit D3x.

Bėhet fjalė pėr pėrditėsimin e fotoaparatit digjital SLR tė dedikuar pėr profesionistė.

Nė D3x ėshtė integruar je ēipi CMOS me rezolucion prej 24.5 megapiksela nė formatin e plotė FX, derisa D3 ka ēip CMOS me rezolucion prej 12 megapikselash nė formatin FX.

Shumica e performansave tė Nikonit D3x janė identike me ato tė modelit D3, pėrvec bėrjes sė fotografive e cila ėshtė diē mė e ulėt.

Nė formatin e plotė FX Nikon D3x mund tė bėj pesė fotografi nė sekond, derisa nė formatin DX shtatė fotografi brenda sekondės.

Shitja e kėtij modeli do tė filloj nė fund tė muajit janar. Nė tregun amerikan ai do tė kushtojė 8.000 dollarė, derisa tek ne nė Evropė do tė mund tė ishte edhe pak mė shtrenjtė.

www.nikon.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nikon paralajmėron SLR me 24.5 megapiksela
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: