ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
dashurie gjata komandat nokia krasniqi elvana nika ismajli BAJRAM PORNO anglisht dashuri celular beqiri double kosoves numrin 2012 loja shkronja murlan gashi genta druri numri meda
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 T.I. dhe Beyonce nė katėr pozitat e para

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: T.I. dhe Beyonce nė katėr pozitat e para   Sat Nov 29, 2008 4:33 pm


T.I. dhe Beyonce nė katėr pozitat e para
Reperi T.I. ka shėnuar edhe javėn e pestė nė krye tė top listės amerikane me duetin e tij me kėngėtaren Rihanna, “Live Your Life”, por Beyonce ėshtė kėrcėnim i dyfishtė pėr reperin, duke qėndruar nė dy pozitat e radhės.
Hiti “Single Ladies (Put a Ring on It)”, ėshtė ngjitur nė vendin e dytė qė nga pozita e 28-tė, kryesisht falė 204,000 shkarkimeve digjitale, derisa balada e saj “If I Were a Boy”, qėndron nė pozitėn e tretė.

Ylli i muzikės r’n’b, ka siguruar edhe vendin e parė nė top listėn e albumeve, kur tė mėrkurėn albumi i saj i ri “I Am...Sasha Fierce” debutoi nė pozitėn e parė.

Ndėrkohė, hiti i T.I., “Whatever You Like”, i cili mė herėt ka kryesuar listėn, tash mban pozitėn e katėrt, derisa kėnga e Katy Perry, “Hot N Cold”, mbyll top pesėshin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
T.I. dhe Beyonce nė katėr pozitat e para
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: