ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
celular loja gashi kosoves krasniqi murlan beqiri numri komandat anglisht BAJRAM 2012 elvana ismajli dashurie nika meda PORNO druri gjata double genta nokia numrin dashuri shkronja
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Paltrow, duhanpirėse nga fėmijėria

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Paltrow, duhanpirėse nga fėmijėria   Sat Nov 29, 2008 4:30 pm


Paltrow, duhanpirėse nga fėmijėria
Aktorja Gwyneth Paltrow thotė se gjėja mė e mirė rreth rritjes sė saj nė New York, ka qenė “pirja e duhanin nėn moshėn e lejuar”.
Ylli i filmit “Iron Man”, e cila tash jeton nė Londėr me burrin e saj, kėngėtarin e grupit Coldplay, Chris Martin, dhe dy fėmijėt e tyre, Apple dhe Moses, kishte pirė duhanin gjatė viteve tė saja tinejxhere.

“Ajo ēfarė mė ka pėlqyer nė New York ka qenė pirja e duhanin nėn moshėn e lejuar gjatė pushimeve, kur shkonim tek muzeu, sezonet dhe shkolla e bukur”, ka thėnė aktorja.

Fituesja e ēmimit Oskar po ashtu ka thėnė se nuk ėshtė e sigurt nėse do tė jetė nė gjendje t’i kthehet industrisė sė aktrimit, pas lindjes sė fėmijėve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Paltrow, duhanpirėse nga fėmijėria
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: