ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Me ēelės tė BMW-sė nė shoping

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Me ēelės tė BMW-sė nė shoping   Sat Nov 29, 2008 4:27 pm


Me ēelės tė BMW-sė nė shoping
BMW dėshiron qė tė harrojmė ēeqet, kartelat e kreditit dhe paratė e thata si mėnyrė tė pagesės dhe pėr kėtė qėllim tė vėmė nė funksion ēelėsin e automjetit tė tyre.
BMW dhe gjiganti elektronik Philips kanė paraqitur prototipin e ēelėsit tė parė nė botė multi-funksional tė automjetit.

Kartela e menēur (smart) gjendet nė brendėsi tė ēelėsit dhe ajo pronarit, nėpėrmes lexuesit me sensorė, i mundėson pagesėn e gjėrave tė nevojshme, karburantit dhe pagesave pėr rrugė. Kodimet kulminante e mbrojnė pronarin nga vjedhja e tė dhėnave personale.

Tani pėr tani nuk dihet se kur BMW do tė lansojė nė formė komerciale kėtė ēelės, mirėpo ajo qė dihet ėshtė se, sė paku nė fillim, atė do tė mund ta marrin blerėsit e automjeteve prestigjioze tė prodhuesit bavarez.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Me ēelės tė BMW-sė nė shoping
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: