ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
druri kosoves beqiri meda komandat gjata gashi PORNO BAJRAM loja dashuri celular krasniqi numri anglisht nika numrin nokia genta dashurie murlan ismajli elvana shkronja double 2012
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Player i ri multimedial nga iRiver

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Player i ri multimedial nga iRiver   Sat Nov 29, 2008 4:26 pm


Player i ri multimedial nga iRiver
Prodhuesi korean iRiver ka ndryshuar nga pak playerėt e saj tė suksesshėm nga seria E100 dhe nė treg i ka plasuar me emrin e ri, E100 Season 2.
Rifreskimi i playerėve multimedial E100 para sė gjithash ėshtė bėrė nė ngjyrat e tyre. Derisa modelet E100 kanė qenė njėngjyrėshe, seria Season 2 ofron kombinimin e dy ngjyrave tė shtėpizės. Pėrveē ngjyrave ndryshime nuk ka edhe nė shtėpizat e playerėve audio dhe video. Sa i pėrket mundėsive playerėt Season 2 janė pajisur me pranues tė radiovalėve FM me mundėsi incizimi tė radio programeve dhe hyrje pėr incizimin e audio materialeve.

Playerėt E100 Season 2 janė me dimensione jashtėzakonisht tė vogla, nė pjesėn e pėrparme gjendet ekrani i madh dhe pikat kontrolluese, derisa nė pjesėn e prapme kanė zmadhues stereo si dhe qasje pėr kartelat e memories SD. Pa marrė parasysh integrimit tė zmadhuesve iRiver sė bashku me player ofron edhe dėgjuese shumė kualitative me tė cilėn gjė dallohet nga shumica e prodhuesve korean, por edhe nga ata kinezė. Dallimi i tyre kryesor ėshtė mbėshtetja pėr audio formatet mė pak tė popullarizuara si FLAC e OGG. Nga video formatet E100 Season 2 mbėshtet atė Xvid.

Playerėt e rinj kanė mbajtur kapacitetin e serisė origjinale E100 e cila vjen me 2GB, 4GB e 8GB memorie flash tė integruara nė pajisje. Pritet qė ēmimi i playerėve E100 origjinal tė bie, derisa modelet Season 2 do tė shiten prej 110 deri nė 160 dollarė amerikanė.

www.iriver.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Player i ri multimedial nga iRiver
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: