ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Pasurohet me lojėn pėr iPhone

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Pasurohet me lojėn pėr iPhone   Fri Nov 28, 2008 1:09 amPasurohet me lojėn pėr iPhone
Steve Demeter ėshtė programues i cili gjatė kohės sė lirė ka krijuar njė lojė logjike pėr iPhone me emrin Trism. Loja ėshtė treguar aq e suksesshme sa qė Steve tani jeton shumė mirė nga pėrfitimet prej lojėrave pėr iPhone.
Steve ka vendosur lojėn e tij nė dyqanin online Apple App Store me ēmim prej 4.99 dollarėsh. Bėhet fjalė pėr njė lojė tė thjeshtė logjike nė tė cilėn pėrshtatni forma tė shumėngjyrshme dhe hapni shpėrblime tė ndryshme. Rezultati ka qenė fantastik: brenda dy muajsh ka fituar madje njė ēerek milion dollarė, qė e ka nxitur tė lėshojė punėn nė bankėn ku ishte i punėsuar dhe t’i dedikohet veēanėrisht pėrpunimit tė lojėrave.

Studio e tij quhet Demiforce dhe aktualisht ėshtė duke punuar nė pesė lojėra tė reja, e njė prej tyre ėshtė vazhdimi i lojės Trism. Ky sukses gjithsesi do t’i nxisė edhe programuesit tjerė tė rinj qė tu dedikohen krijimit tė lojėrave tė reja pėr iPhone, pėrkundėr rregullave mjaft rigoroze tė kompanisė Apple tė cilat duhet tė respektohen nė mėnyrė qė loja tė paraqitet nė App Store.

www.apple.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pasurohet me lojėn pėr iPhone
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: