ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
krasniqi nokia BAJRAM nika komandat numrin druri 2012 anglisht celular elvana numri dashuri double murlan shkronja gashi genta PORNO meda dashurie ismajli kosoves loja gjata beqiri
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Google nis shėrbimin SearchWiki

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Google nis shėrbimin SearchWiki   Sat Nov 22, 2008 9:07 pm


Google nis shėrbimin SearchWiki
Google ka nisur projektin SearchWiki, njė shėrbim i cili do t’i mundėsojė ēdo pėrdoruesi pėrshtatjen e rezultateve, e kėshtu edhe kėrkimeve tė ardhshme, pėr nevojat dhe kėrkesat e tyre.
SearchWiki do tu lejojė pėrdoruesve fshirjen, ndryshimin e radhitjes, shtimin dhe komentimin e rezultateve tė kėrkimeve tė tyre nė Google.

Gjatė secilit kėrkim me emėr tė njėjtė, rezultati i ndryshimeve do tė jetė i qarė. Ndryshimet tė cilat pėrdoruesi do t’i bėjė nė kėrkimet e tija do tė janė tė dukshme vetėm pėr pėrdoruesin qė i ka bėrė, e jo pėr tė gjithė. Kjo do tė thotė se pėr pėrdorimin e funksioneve tė Search Wiki pėrdoruesi do tė duhet tė jetė i regjistruar dhe i paraqitur nė Google. Me ēregjistrimin nga Google, kėrkimet sėrish do tė duken njėjtė si pėr pėrdoruesit tjerė, pa mundėsi tė ndryshimit.


Ėshtė interesante mundėsia e shikimit tė shkresave dhe komenteve tė rezultate tė tjerėve tė kėrkimit me opsionin 'See all notes for this SearchWiki'; nė kėtė mėnyrė do tė mund tė shkėmbehen pėrvojat dhe pėrmirėsohet sistemi pėr kėrkim nga Google.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Google nis shėrbimin SearchWiki
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: