ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Iphone mė i trashė, por edhe me bateri mė tė fuqishme

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Iphone mė i trashė, por edhe me bateri mė tė fuqishme   Thu Nov 20, 2008 9:13 pm


Iphone mė i trashė, por edhe me bateri mė tė fuqishme
Tregu i madh i shtojcave tė ndryshme pėr iPhone me ardhjen e kėsaj pajisjeje ėshtė bėrė relevant edhe pėr shfrytėzuesit tonė. Ja edhe njė shtojcė e cila do tė trashė pak celularin tuaj iPhone, por edhe dukshėm do t’ia zgjasė kohėn e baterisė.
Tregu i madh i shtojcave tė ndryshme pėr iPhone me ardhjen e kėsaj pajisjeje ėshtė bėrė relevant edhe pėr shfrytėzuesit tonė. Ja edhe njė shtojcė e cila do tė trashė pak celularin tuaj iPhone, por edhe dukshėm do t’ia zgjasė kohėn e baterisė.

Power Slider nga kompania Incase njėkohėsisht ėshtė edhe njė shtėpizė e fortė pėr iPhone dhe bateri shtesė, e cila celularit tuaj tė dashur do t’i sjellė pesė deri nė 10 orė bisedė, varėsisht prej asaj nėse e keni tė kyēur 3G-nė, respektivisht 26 orė dėgjimi tė muzikės apo shtatė orė shikim tė videove.

E qartė, iPhone nė Power Slider nuk do tė jetė as pėrafėrsisht aq elegant, por prej tė gjitha shtėpizave dhe baterive shtesė qė kemi parė, kjo bie nėn mė tė bukurat dhe mė praktiket.

Ēmimi ende nuk ėshtė i njohur, derisa shitja do tė fillojė nė fund tė muajit nėntor.

www.goincase.com/products/detail/EC20003
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Iphone mė i trashė, por edhe me bateri mė tė fuqishme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: