ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Orė dore pėr adhuruesit e Pradas sė re

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Orė dore pėr adhuruesit e Pradas sė re   Thu Nov 20, 2008 9:08 pm


Orė dore pėr adhuruesit e Pradas sė re
Prada II, pajisja e re celulare nga kompania LG e cila ende pritet tė del nė treg, ėshtė pajisur me shtojcėn e saj tė parė: orė dore e cila me anė tė Bluetooth lidhet me celularin.
Nė lidhje me Prada II kemi folur edhe mė herėt dhe, pėr fat tė keq, nuk mund tė themi se tanimė ėshtė nė treg, mirėpo ajo qė mund tė themi se ai moment po afrohet.

Fillimisht, ėshtė paraqitur faqja e re e internetit ku mund tė mėsoni disa detaje pėr pajisjen: lidhje HSDPA e WiFi, kamerė me rezolucion prej pesė megapikselash, tastierė QWERTY dhe ekran multi-touch tė ndjeshėm nė prekje me diagonale prej tre inēėsh dhe rezolucion 400 x 240 piksela.

Ajo qė nuk kemi arritur deri mė tani ėshtė nėse nė shitje do tė dal edhe ora pėrkatėse me emrin Link Bluetooth, e cila do tė lidhet me Pradan dhe nė ekran do tė shfaqė detajet mbi thirrjet dhe porositė SMS.

www.pradaphonebylg.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Orė dore pėr adhuruesit e Pradas sė re
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: