ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Dėgjueset mė tė shtrenjta nė shitje pėr mbi 4.000 euro

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Dėgjueset mė tė shtrenjta nė shitje pėr mbi 4.000 euro   Thu Nov 20, 2008 9:06 pm


Dėgjueset mė tė shtrenjta nė shitje pėr mbi 4.000 euro
A keni para pėr tė gjuajtur, ama pikėrisht pėr tė gjuajtur, duhet t’i gjuani nga banesa para se tė mbyteni nė to, atėherė ju rekomandojmė t’i blini kėto dėgjuese fantastike tė dekoruara me diamant.
Kualiteti i vet dėgjuesve kėtu edhe nuk ėshtė aq me rėndėsi, edhe pse sipas kabllos sė bardhė mund tė konkludojmė se sigurisht bėhet fjalė pėr dėgjueset standarde pėr iPod.

Tė rėndėsishme janė diamantet, nga 59 nė secilėn dėgjuese dhe prarimi me ar prej 18-karatėsh, tė cilat rrisin ēmimin nė 4.140 euro absurde.

Duke marrė parasysh se ky lloj i dėgjuesve zakonisht nuk zgjasin gjatė dhe dėmtohen lehtė, u kėshillojmė tė blini disa parė nė mėnyrė qė veshėt tuaj tė mos janė larg prej diamanteve dhe arit.

Mirėpo, do tė duhet tė nguteni, sepse sasitė janė tė kufizuara. Prodhuesi belg Casa Gi, mban njė mostėr nė dyqanin e vet nė qytetin Bristol tė Anglisė jugperėndimore.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Dėgjueset mė tė shtrenjta nė shitje pėr mbi 4.000 euro
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: