ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
shkronja PORNO kosoves meda genta loja krasniqi 2012 numrin murlan beqiri ismajli nokia BAJRAM gashi numri double elvana druri dashuri gjata celular komandat anglisht nika dashurie
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 T.I. ende kryeson n&#1105; Billboard

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: T.I. ende kryeson n&#1105; Billboard   Fri Nov 14, 2008 11:29 pm
T.I. ende kryeson nё Billboard

Reperi amerikan T.I. vazhdon tё marrё atё qё dėshiron, duke qėndruar nё krye tё top listės marikane, tё cilёn e ka dominuar gjtё dy muajve tё kaluar.
Dueti i tij me kёngёtaren britanike Rihanna. “Live Your Life”, ka shёnuar edhe javėn e tretё tё njёpasnjёshme nё krye tё Billboard Hot 100, derisa singli tjetėr i tij, i cili mё herėt ishte numėr njё, “Whatever You Like”, tash mban vendin e dytё pёr tё dytёn javё.

Hiti i Katy Perry, “Hot N Cold”, ёshtё ngritur nё vendin e tretё, derisa Kanye West dhe “Heartless” dhe Beyonce me “If I Were A Boy”, mbyllin top pesėshin.

Kёngёtarja e muzikёs country Taylor Swift ёshtё debutimi mё i mirё i javės, duke u renditur nё vendin e 12-tё me singlin “You Belong With Me”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
T.I. ende kryeson n&#1105; Billboard
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: