ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
2012 celular nika gashi numrin meda numri gjata genta krasniqi beqiri loja dashuri komandat elvana dashurie nokia shkronja PORNO BAJRAM double anglisht ismajli murlan druri kosoves
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Jolie planifikon t&#1105; largohet nga aktrimi

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Jolie planifikon t&#1105; largohet nga aktrimi   Fri Nov 14, 2008 11:27 pm


Jolie planifikon tё largohet nga aktrimi
Angelina Jolie ka zbuluar planet e saj pёr tё “hequr dorё” nga Hollywoodi, duke thėnё se ajo ka nevojё pёr ta rikthyer vėmendjen kah familja.
“Nuk mendoj ta mbaj aktrimin edhe shumё kohё. Jam e gatshme tё bёj disa gjёra tash dhe heq dorё dhe tё jem e gatshme tё jem gjyshe njё ditё. Nuk jam shumё e shqetėsuar qё ta mbaj kёtё ritёm dhe tё pėrpiqem tё jem diēka dhe tё bёhem e famshme”, ka thėnё aktorja pёr BBC.

“Mё pėlqen tё rri shumё nё shtёpi. Njёherё dhe pёrgjithmonё, kam shumё fёmijё dhe dua tё jem e sigurt se ata rriten nё mёnyrёn e duhur dhe se ne jemi aty pёr ta”, ka shtuar bukuroshja.

Jolie dhe partneri i saj Brad Pitt kanё tre fёmijё tė adoptuar Maddox, shtatėvjeēar, Pax, katėrvjeēar, dhe Zahara, trevjeēare, si dhe tre fёmijё biologjik Shiloh, dyvjeēare, dhe binjakёt e porsalindur, Knox dhe Vivienne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jolie planifikon t&#1105; largohet nga aktrimi
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: