ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Belushi: N&#1105; Shqip&#1105;ri kam ngr&#1105;n&#1105; byrekun m&#1105; t&#1105; shijsh&#1105;m

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Belushi: N&#1105; Shqip&#1105;ri kam ngr&#1105;n&#1105; byrekun m&#1105; t&#1105; shijsh&#1105;m   Fri Nov 14, 2008 11:23 pm


Belushi: Nё Shqipёri kam ngrёnё byrekun mё tё shijshёm
Aktori hollywoodian me prejardhje shqiptare, Jim Belushi, kёto ditё ka vizituar vendin e paraardhėsve tё tij nё Shqipёri, ku pėrveē emocioneve ka veēuar edhe byrekun e shijshėm.
Belushi, i shoqėruar edhe nga vėllai i tij, janė pritur nё mёnyrё madhėshtore nga banorёt e fshatit tё Devollit, Qytezė, ku ka lindur i ati i tij, vend ky i njohur pёr emigrimin e banorёve drejt Shteteve tё Bashkuara tё Amerikёs.

Gjatё njё interviste pёr televizionin Alsat, aktori me famё botėrore ka thёnё se pėrveē ngrohtёsisё qё i kanё ofruar banorёt, njё gjё tjetėr qё do t’i mbetet nё kujtim ёshtё byreku.

“Tё gjithё atje ishin aq tё mrekullueshėm. Kishin pėrgatitur njё drekё tё shijshme. Dhe byreku, ka qenё byreku mё i mirё qё kam ngrёnё ndonjёherё. Dёshiroj qё gjyshja ime nё qiell tё mё falё pёr kёtё qё po them”, ka thёnё Belushi.

Edhe pse ka luajtur nё shumё filma nga ku edhe ka marrё famėn qё gёzon, Belushi thotė se teatri ёshtё sёrish nё zemrėn e tij.

“Nuk ka gjё mё emocionuese se sa tё qėndrosh nё skenё dhe tё dėgjosh tё tjerёt tё qeshin. Vёmendjen tёnde e kaplon nga fillimi nё fund qeshja. Kjo ёshtё fenomenale dhe magjike”, ka shtuar aktori.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Belushi: N&#1105; Shqip&#1105;ri kam ngr&#1105;n&#1105; byrekun m&#1105; t&#1105; shijsh&#1105;m
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: