ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Beyonce: Nuk jam ngutur tė martohem

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Beyonce: Nuk jam ngutur tė martohem   Fri Nov 14, 2008 11:22 pm


Beyonce: Nuk jam ngutur tė martohem
Beyonce Knowless ėshtė e kėnaqur qė ka pritur deri nė moshėn 26-vjeēare, pėr tu martuar me yllin e muzikės rep, Jay-Z, pasi ka pasur kohė “ta njohė” veten para se tė bėhet grua.
Dyshja u martuan nė njė ceremoni sekrete nė muajin prill tė kėtij viti, por Beyonce thotė se nuk ka qenė njė martesė e ngutur.

“Kam qenė 18-vjeēare kur sė pari jemi takuar, 19 kur sė pari filluam lidhjen. Nuk ka pasur nguti. Vėrtet nuk besoj se do tė pėlqeni tė njėjtat gjėra kur jeni nė vitet e 20-ta, dhe kur jeni nė tė 30-tat”, thotė Beyonce.

“Para moshės 25-vjeēare, kurrė nuk do tė martohesha. Ndjej se duhet ta njohėsh veten, tė kuptosh ēfarė dėshiron, tė kalosh mė shumė kohė me veten dhe tė jesh krenare pėr atė qė je, para se tė mund ta ndash atė me dikė tjetėr”, ka shtuar kėngėtarja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Beyonce: Nuk jam ngutur tė martohem
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: