ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
nokia numrin gashi elvana druri gjata krasniqi anglisht dashurie numri komandat PORNO dashuri murlan kosoves loja nika double BAJRAM beqiri 2012 shkronja celular meda ismajli genta
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 HTC paraqet celularin e parė 4G

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: HTC paraqet celularin e parė 4G   Fri Nov 14, 2008 11:19 pm


HTC paraqet celularin e parė 4G
Prapė do tė na duhet t’i besojmė prodhuesit i cili ka pohuar se kėtu bėhet fjalė pėr celularin e parė nė botė i cili ėshtė i aftė pėr lidhje klasike nė rrjetet e rėndomta mobile, nė rrjetet Wi-Fi si dhe pėr lidhjen e cila ende ėshtė komerciale – WiMAX.
Tregu rus ėshtė i pari nė tė cilin pajisja nga tabori i HTC-sė ėshtė paraqitur – modeli i emėruar thjesht Max 4G rrjeten wireless Wi-Fi 8021.11b/g, GSM/GPRS/Edge tre-band si dhe WiMAX mobil nė 2.5-2.7 GHz band. Mundėsitė e lidhjes po ashtu janė plotėsuar me Bluetooth 2.0+EDR, pranuesin GPS, derisa me pajisje mund tė bėhen edhe bisedat VoIP (Voice Over IP).

HTC Max 4G ka dimensione 114 x 63 x 14 milimetra, peshon 151 gramė, pėrmban ekran tė ndjeshėm nė prekje me diagonale 3.8 inē me rezolucion 480 x 800 piksela, derisa vihet nė funksion nga Windows Mobile 6.1 Professional si dhe paraqitja e njohur e HTC-sė TouchFlo 3D.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
HTC paraqet celularin e parė 4G
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: