ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
genta numri dashurie ismajli komandat BAJRAM 2012 gjata celular double beqiri nika druri dashuri shkronja elvana meda krasniqi nokia kosoves gashi PORNO loja murlan numrin anglisht
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Celulari Facebook arrin nė Britani tė Madhe

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Celulari Facebook arrin nė Britani tė Madhe   Fri Nov 14, 2008 11:18 pm


Celulari Facebook arrin nė Britani tė Madhe
Mania pėr Facebookun nuk ka tė ndalur; nuk kemi aspak dyshim se sė shpejti secili prodhues i harduerėve do tė pohojė se pajisja e tyre ėshtė “e gatshme” pėr Facebookun dhe rrjetet tjera shoqėrore nė internet. Kėshtu operatori mobil britanik 3 ka paraqitur pajisjen INQ1, qė ėshtė njė celular i punuar veēanėrisht pėr punė me Facebookun.
INQ1 nė fakt ėshtė njė telefon i menēur standard. Dimensionet e tij janė 97 x 47.6 x 14.4 mm, derisa pesha 110 gramė. Bateria do tė mundėsojė 329 orė nė pritje dhe 324 minuta bisedė. Ekrani i integruar ka diagonale prej 2.2 inēėsh, kamera ėshtė me rezolucion 3.2 megapiksela, pajisja pėrmban lidhje HDSPA, derisa sa i pėrket memories, nė tė gjenden 50 MB intern dhe 4 GB ekstern.

Ajo qė e dallon INQ1 nga konkurrenca, ėshtė softueri i veēantė i cili do tė duhej tė lehtėsonte punėn me bashkėsitė shoqėrore dhe shėrbimet, siē janė Facebook, Skype, Windows Live Messenger dhe Last.FM.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Celulari Facebook arrin nė Britani tė Madhe
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: