ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
celular komandat loja krasniqi gjata beqiri ismajli BAJRAM nika gashi 2012 murlan dashuri meda genta numrin numri double nokia kosoves druri elvana dashurie PORNO shkronja anglisht
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Ushtria mbron YouTube, por paraqet TroopTube

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Ushtria mbron YouTube, por paraqet TroopTube   Fri Nov 14, 2008 11:18 pm


Ushtria mbron YouTube, por paraqet TroopTube
Ministria amerikane e mbrojtjes nė muajin maj tė vitit 2007 ushtarėve dhe oficerėve tė saj ua kishte ndaluar qasjen nė video shėrbimin online YouTube, e tani ofron njė shėrbim tė ngjashėm tė dedikuar pikėrisht atyre.
Pėrfaqėsuesit e ushtrisė amerikane kanė realizuar bashkėpunimin me kompaninė Delve Networks, i cili ka rezultuar me paraqitjen e faqes sė internetit TroopTube, njė shėrbim online pėr video i cili ushtarėve nė terren, familjeve tė tyre dhe miqve si dhe tė punėsuarve tė ushtrisė u mundėson shkėmbim dhe shfletim tė thjeshtė tė materialeve video.

Nė TroopTube mund tė regjistrohen tė gjithė pjesėtarėt e cilėsdo njėsie tė ushtrisė amerikane, anėtarėt e familjeve tė tyre dhe tė punėsuarit civil tė Ministrisė amerikane tė mbrojtjes, mirėpo secilin video-material tė publikuar e kontrollon Pentagoni, nė mėnyrė qė tė mos vjen deri tek rrjedhja e informatave ushtarake apo ndonjė shkelje tė drejtave autoriale.

www.trooptube.tv
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ushtria mbron YouTube, por paraqet TroopTube
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: