ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
double 2012 dashurie beqiri celular elvana BAJRAM komandat anglisht ismajli gjata murlan kosoves numri meda nokia PORNO gashi druri shkronja dashuri numrin nika loja krasniqi genta
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Ritchie “punon s&#1105; tepėrmi” p&#1105;r t&#1105; harruar divorcin

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Ritchie “punon s&#1105; tepėrmi” p&#1105;r t&#1105; harruar divorcin   Thu Nov 13, 2008 8:35 pm


Ritchie “punon sё tepėrmi” pёr tё harruar divorcin
Miqtė e Guy Ritchiet janė tё shqetėsuar se ai ёshtё duke punuar shumё, pas ndarjes nga gruaja e tij, Madonna, pas tetё vitesh martesё.
“Divorci dhe tё gjitha problemet nё martesėn e tij, vėrtet e kanё rrёzuar Guyn. Nё vend se tё jetё i shqetėsuar dhe tё sillet nipėr shtёpi duke u ndjerё i pikėlluar me veten, ai vetėm po e angazhon veten me punё duke u munduar tё harrojё gjithēka rreth problemeve nё shtёpi”, ka thёnё njё burim i afėrt i regjisorit.

“Por ai tash po punon sё tepėrmi. Ai nuk ndalon. Ēdokush ёshtё i shqetėsuar se ai punon shumё dhe nuk pushon. Ai duket i shkatėrruar. Nёse ai vazhdon kėshtu shumё shpejt do tё sėmuret”, ka vazhduar burimi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ritchie “punon s&#1105; tepėrmi” p&#1105;r t&#1105; harruar divorcin
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: