ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
kosoves meda shkronja gashi beqiri dashuri anglisht dashurie druri celular krasniqi numri elvana komandat 2012 nokia numrin PORNO genta BAJRAM double nika gjata ismajli murlan loja
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Jolie: Filmi mė nxiti tė mbes shtatzėnė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Jolie: Filmi mė nxiti tė mbes shtatzėnė   Thu Nov 13, 2008 8:32 pm


Jolie: Filmi mė nxiti tė mbes shtatzėnė
Roli i Angelina Joliet si nėnė e dėshpėruar nė filmin e ri tė Clint Eastwood, “Changeling”, e ka nxitur aktoren tė mbetet shtatzėnė, pas sė cilės lindi binjakė.
Aktorja ka thėnė pėr Los Angeles Times se emocionet e filmit ku ajo luan njė grua nga Kalifornia, Christine Collins, e cila pėrleshet me policėt kur ata e gabojnė njė djalosh tjetėr pėr djalin e saj tė humbur, dhe refuzojnė tė vazhdojnė kėrkimin, kanė nxitur atė tė mbetet shtatzėnė.

“Mbeta shtatzėnė nė mes tė filmit dhe mendoj se pjesėrisht pėr shkak tė tij. Isha shumė e emocionuar rreth fėmijėve dhe mendoj se kjo ndikoi”, ka thėnė Jolie, e cila lindi binjakėt nė Francė nė muajin korrik.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jolie: Filmi mė nxiti tė mbes shtatzėnė
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: