ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Stewart konfirmon bashkimit e “The Faces”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Stewart konfirmon bashkimit e “The Faces”   Thu Nov 13, 2008 8:31 pm


Stewart konfirmon bashkimit e “The Faces”
Rod Stewart ka konfirmuar se supergrupi i viteve 70-ta, “The Faces”, do tė ribashkohen pas mė shumė se 30 vite ndarje.
Mė herėt gjatė kėsaj jave disa media raportuan se Stewart dhe anėtarėt tjerė origjinal tė bendit, Ronnie Wood, Ian McLagan dhe Kenney Jones, kanė rezervuar njė provė tė fshehtė gjatė javės sė ardhshme (17 nėntor), pėr tė parė nėse bendi ka gjithēka pėr tu nisur nė turne nė vitin e ardhshėm.

Problemet me pėrshtatjen e orarit nė mes anėtarėve kanė prishur planet e mėhershme tė rikthimit,por Stewart ka konfirmuar se kėtė herė riformimi i bendit me siguri do tė ndodhė.

“Po, do tė kemi provėn e parė gjatė tė hėnės. Do tė jetė njė turne nė verėn e ardhshme dhe mezi po pres. Do tė jetė mrekulli”, ka thėnė Stewart.

Bendi edhe mė herėt ėshtė ribashkuar, por vetėm pėr njė koncert nė vitin 2004. Bas-kitaristi i cili shoqėron Stewart nė koncertet e tij, pritet ta zėvendėsojė batistin e grupit, Ronnie 'Plonk' Lane, i cili vdiq nė vitin 1997.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Stewart konfirmon bashkimit e “The Faces”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: