ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
shkronja BAJRAM 2012 beqiri gjata PORNO dashurie numrin krasniqi dashuri gashi nika meda anglisht celular genta double komandat murlan numri kosoves nokia loja ismajli druri elvana
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Shtėpia e fėmijėrisė sė Beckham nė shitje

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Shtėpia e fėmijėrisė sė Beckham nė shitje   Thu Nov 13, 2008 8:30 pm


Shtėpia e fėmijėrisė sė Beckham nė shitje
Shtėpia nė tė cilėn ylli i futbollit David Beckham ka jetuar, ėshtė nxjerrė nė shitje pėr njė shumė prej 1.29 milionė dollarėsh, po thuajse katėr herė mė shumė se sa vlerat e patundshmėrive tė ngjashme nė atė zonė.
Futbollisti u rrit nė njė shtėpi nė Leytonstone, nė Londrėn lindore, para se tė merrte statusin e superyllit dhe tė largohej nga shtėpia e tij.

Beckham kishte jetuar me nėnėn Sandra dhe babain Ted, ndėrsa u largua moshėn 14-vjeēare, pasi nėnshkroi me ekipin e tė rinjve tė klubit Manchester United. Shtėpia me tre dhoma tė fjetjes vlen afro 380,000 mijė dollarė, por lidhja me yllin e rrit vlerėn e saj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Shtėpia e fėmijėrisė sė Beckham nė shitje
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: