ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
double komandat elvana gjata murlan BAJRAM celular anglisht kosoves ismajli krasniqi nokia 2012 genta nika PORNO druri numri dashurie meda dashuri loja beqiri gashi shkronja numrin
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Jennifer Lopez dėshiron m&#1105; shum&#1105; f&#1105;mij&#1105;

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Jennifer Lopez dėshiron m&#1105; shum&#1105; f&#1105;mij&#1105;   Thu Nov 13, 2008 8:29 pm


Jennifer Lopez dėshiron mё shumё fёmijё
Aktorja dhe kёngёtarja Jennifer Lopez, e cila tashmё ka fёmijёt e parё tё saj, binjakėt Max dhe Emme, raportohet se dėshiron tё shtojё edhe mё shumё familjen e ngushtё.
“Ata janė kėshilluar tё presin gjashtё muaj pasi ajo tё lindё. Ata e kanё dėgjuar kėshillёn e mjekut, por tash po pėrpiqen tё bёjnё edhe mё shumё fёmijё”, ka thёnё njё burim pёr magazinёn “In Touch”.

“Jennifer nuk mund tё besojё se sa i pėlqen roli i nёnёs. Sigurisht, ajo gjithmonė e ka ditur se njё ditё dėshiron tё jetё nёnё, por nuk ishte e pėrgatitur pёr gёzimin pushtues qё kёta fёmijё i kanё dhenё ose se si vёretet ёshtё forcuar lidhja e saj me Marc. Ajo do tё dėshironte njё shtёpi tё mbushur!”, ka shtuar burimi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jennifer Lopez dėshiron m&#1105; shum&#1105; f&#1105;mij&#1105;
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: