ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
loja komandat dashurie meda shkronja ismajli PORNO celular druri krasniqi 2012 double beqiri anglisht dashuri numri genta gashi nokia murlan nika numrin BAJRAM elvana gjata kosoves
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Franklin k&#1105;ng&#1105;tarja m&#1105; e mir&#1105; e muzikės rok

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Franklin k&#1105;ng&#1105;tarja m&#1105; e mir&#1105; e muzikės rok   Thu Nov 13, 2008 8:28 pm


Franklin kёngёtarja mё e mirё e muzikės rok
Ylli i muzikės, Aretha Franklin, ёshtё emėrtuar kёngёtarja mё e madhe e muzikės rok, nё njё sontazh tё ri.
Fituesja e 20-fishtё e ēmimit Grammy, ka kryesuar sondazhin dhe ka mposhtur konkurencёn nga legjendat e muzikės, pёrfshirё Sir Paul McCartney dhe Sir Mick Jagger, tё cilёt janė gjendur nё vendet 11, respektivisht 16.

Ray Charles u rendit nё vendin e dytё, i ndjekur nga Elvis Presley nё vendin e tretё. Nё vendin e katėrt ёshtё gjendur Sam Cooke ndёrsa legjenda e Beatles, John Lennon, ka mbyllur top pesėshin.

Nё dhjetё mё tё votuarit janė gjendur edhe Marvin Gaye, Bob Dylan, Otis Redding, Stevie Wonder dhe James Brown. Lista e plotё e fituesve do tё paraqitet tё premten nё magazinёn Rolling Stone.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Franklin k&#1105;ng&#1105;tarja m&#1105; e mir&#1105; e muzikės rok
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: