ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
elvana meda genta gashi nokia numri 2012 gjata BAJRAM druri loja kosoves shkronja numrin celular double komandat nika anglisht beqiri dashuri PORNO murlan ismajli krasniqi dashurie
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Celular i thjeshtė pėr pensionistė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Celular i thjeshtė pėr pensionistė   Thu Nov 13, 2008 8:25 pm


Celular i thjeshtė pėr pensionistė
Pensionistėt nuk janė edhe aq tė hapur pėr pranimin e teknologjive tė reja dhe pajisjeve tė avancuara teknologjike, mirėpo pėr shkak tė boom-it tė pėrgjithshėm teknologjik ėshtė e domosdoshme qė edhe ata tė blejnė ndonjė prej tyre. Ua paraqesim celularin i cili fillimisht ėshtė i dedikuar pėr njerėzit e moshuar.
Edhe atėherė kur vendosin pėr blerjen e ndonjė celulari, rrallė ndonjė pjesėtar i gjeneratės sė vjetėr do tė kėrkojė tė blejė iPhone, Xperio Sony Ericsson apo ndonjė pajisje tjetėr tė avancuar telefonike. Atyre u nevojitet e cila do t'u mundėsojė menaxhim tė thjeshtė, derisa celulari ClarityLife C900 definitivisht bie nė kėtė kategori.

Karakteristikat pėr tė cilat pensionistėt do tė janė tė kėnaqur nė kėtė pajisje janė: zmadhuesi i integruar i cili mundėson fortėsi tė bisedės deri nė 20 decibelė, katėr taste tė mėdha pėr menaxhim tė pajisjes, njė buton i madh me ngjyrė tė kuqe i sigurisė nė pjesėn e prapme tė pajisjes i cili celularin do ta lidh me numrin e thirrur mė herėt, ekran i madh me ndriēim tė madh nė prapavijė, ndriēim i diodave LED tė cilat sinjalizojnė thirrjen nė pritje dhe llambė e integruar.

ClarityLife C900 mund tė blihet me ēmim prej 270 dollarėsh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Celular i thjeshtė pėr pensionistė
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: