ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
elvana dashuri loja kosoves numrin double nika anglisht beqiri dashurie gjata celular PORNO BAJRAM krasniqi ismajli gashi druri 2012 numri komandat meda nokia murlan genta shkronja
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 LG paraqet disko celular

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: LG paraqet disko celular   Thu Nov 13, 2008 8:20 pm


LG paraqet disko celular
Celulari i ri i kompanisė LG ėshtė njė nga modelet pėr tė cilėt ėshtė e pamundur tė parashikohet se si do tė shitet, sepse ėshtė vėshtirė tė mendohet qė dizajni me lara dhe i artė do t’i pėlqej tė gjithėve.
Dizajni i lumtur sė bashku me topin e diskos nė ekran dhe njė bollėk llambash LED tė integruara na japin tė kuptojmė se LG KC560 ėshtė i dedikuar pėr shfrytėzuesit e rinj.

Nga specifikat, nė tė gjendet ekrani 2.4 inēėsh QVGA, kamera me rezolucion prej tre megapikselash, Bluetooth 2.0, FM radio, GSM dhe mundėsia e zgjerimit me anė tė kartelave microSD.

Pra, krejt ato qė nevojiten pėr dėgjim tė muzikės janė nė tė, e ajo mė e rėndėsishmja ėshtė se celulari mund tė kalojė mirė nė mesin e tė rinjve – ēmimi – ėshtė bukur i pėrshtatshėm: 300 deri nė 350 dollarė. Mirėpo, pajisja mund tė blihet vetėm nė Kinė, se kur do tė vjen dhe nėse do tė vjen ndonjėherė tek ne, ende nuk ėshtė e njohur.

www.lg.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
LG paraqet disko celular
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: