ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Elano i pakėnaqur me qėndrimin nė stol

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Elano i pakėnaqur me qėndrimin nė stol   Tue Nov 11, 2008 7:35 pm


Elano i pakėnaqur me qėndrimin nė stol
Mesfushori brazilian i Manchester Cityt, Elano, nuk mund ta kuptojė se pse ėshtė jashtė ekipit tė parė nėn drejtimin e trajnerit tė ri, Mark Hughes.
“Kur luaj e di ēfarė ai kėrkon nga unė dhe kur e lėshoj fushėn trajneri nuk mė thotė asgjė. Kjo ėshtė e drejta e tij, ai ėshtė menaxher. E respektoj dhe do tė vazhdoj tė punoj, tė vij nė kohė dhe t’i kryej detyrat e mia ndaj klubit, por jam i zhgėnjyer me moslojė”, ka thėnė Elano.

“Nuk mund ta fshehė kėtė para tifozėve dhe presidentit, i cili dėshiron ta bėjė kėtė klub tė madh. Mendoj se kam kualitete tė luaj. E respektoj menaxherin shumė, por nuk mund tė jem i kėnaqur nėse nuk luaj”, ka shtuar braziliani.

Sipas mediave angleze, Elano ėshtė ndėr disa lojtarė tė cilėt Hughes dėshiron t’i largojė nga pėrbėrja. Pėr tė interesim ka shprehur Interi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Elano i pakėnaqur me qėndrimin nė stol
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: