ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Wenger i krahason futbollistėt me Obaman

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Wenger i krahason futbollistėt me Obaman   Tue Nov 11, 2008 7:34 pm


Wenger i krahason futbollistėt me Obaman
Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, ka pohuar se do tė aktivizojė futbollistėt e rinj nė ndeshjen e Kupės Carling kundėr Wiganit.
Wenger njė kohė tė gjatė ėshtė duke i shfrytėzuar ndeshjet e Kupės pėr t’i promovuar futbollistėt e rinj, tė cilėt rrallė kanė shans tė luajnė nė ekipin e parė tė Arsenalit. Nė rundin e kaluar tė Kupės Carling tė rinjtė shpėrthyen duke mposhtur Sheffield United me rezultat 6-0.

“Do t’i shihni 90% tė futbollistėve qė luajtėn kundėr Sheffield United nė rundin e kaluar. Ne nuk heqim dorė nga filozofia jonė, nuk do tė ndryshojmė asgjė. Kjo ėshtė e rėndėsishme pėr klubin”, ka thėnė Wenger.

“Unė gjithmonė kam thėnė se nuk duhet tė shihet nė pasosh, por nė kualitetin e futbollistėve. Kur Anglia do tė prodhojė kualitet, do tė fus futbollistė anglez. Tash Anglia prodhon kualitet dhe shumė shpejt do ta shihni atė nė ekipin e Arsenalit”, ka shtuar francezi.

“Unė besoj nė krenarinė e sportit, nėse keni kualitet do tė luani. Nėse ėshtė edhe djali im dhe nuk ėshtė aq i mirė, kurrė nuk do tė luajė me Arsenalin. Gjithmonė kam luftuar pėr kėtė. Merreni pėr shembull Barack Obaman nė SHBA. Ky ėshtė njė vend ku nėse keni kualitet mund tė arrini shumė”, ka pėrfunduar Wegner
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Wenger i krahason futbollistėt me Obaman
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: