ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
gjata komandat krasniqi ismajli numri murlan dashurie genta numrin nika beqiri BAJRAM 2012 nokia elvana double dashuri loja gashi anglisht celular druri kosoves meda PORNO shkronja
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Henry: Eto ėshtė mė ise unė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Henry: Eto ėshtė mė ise unė   Tue Nov 11, 2008 7:33 pm


Henry: Eto ėshtė mė ise unė
Nė njė intervistė pėr njė televizion mirė spanjoll, sulmuesi i Barcelonės, Thierry Henry, ka pranuar se Samuel Eto’o ėshtė njė sulmues mė i mirė se ai.
“Po, jam i lumtur. Tashmė disa herė kam thėnė. E dua kėtė qytet, e dua ushqimin dhe motin. Jam krenar qė jam pjesė e kėtij ekipi. Kėtė sezon treguam se nėse luajmė si ekip mund t’i arrijmė tė gjithė titujt”, ka thėnė Henry

“Ne duhet tė jemi tė lumtur qė e kemi lojtarin mė tė mirė nė botė (Lionel Messi), e kemi edhe sulmuesin mė tė mirė, Samuel Eto’o. Eto’o ėshtė mė i fuqishėm se unė dhe jemi tė gėzuar qė e kemi atė nė ekip”, ka pranuar Henry.

Henry po ashtu ka thėnė se Topi i Artė duhet tė shkojė nė duart e argjentinasit tė Barcelonės, Lionel Messi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Henry: Eto ėshtė mė ise unė
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: