ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
BAJRAM nika komandat murlan meda anglisht dashuri loja krasniqi beqiri druri kosoves numrin nokia double genta ismajli numri 2012 gashi elvana dashurie celular PORNO shkronja gjata
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Roma do tė kėrkojė Crespon dhe Obinnan

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Roma do tė kėrkojė Crespon dhe Obinnan   Tue Nov 11, 2008 7:31 pm


Roma do tė kėrkojė Crespon dhe Obinnan
Sipas "La Gazzetta Dello Sport" nė janar Roma do tė kėrkojė shėrbimet e Hernan Crespos dhe Victor Obinnas.
Sipas gazetės, Luciano Spalletti i dėshiron tė dy sulmuesit me qėllim qė tė ketė mė shumė opsione nė sulm dhe t’i japė fund formacionit tė deritanishėm 4-5-1.

Crespo nuk ėshtė i dėshiruar kėtė sezon te zikaltrit, dhe ai vazhdimisht ka theksuar se dėshiron tė luajė rregullisht. Kjo pakėnaqėsi e tij mund tė bėjė qė transferimi tė jetė mė se i mundshėm.

Mediat italiane njoftojnė se Spalleti ėshtė i vendosur qė ta transferojė edhe Obinnan nė Olimpico. Nigeriani mund tė luajė edhe nė Ligėn e Kampionėve pėr Giallorossėt, pasi qė Mourinho nuk e ka pėrfshirė nė listėn e Interit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Roma do tė kėrkojė Crespon dhe Obinnan
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: