ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Kthehen Poulsen dhe Marchisio

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Kthehen Poulsen dhe Marchisio   Tue Nov 11, 2008 7:30 pmKthehen Poulsen dhe Marchisio
Skuadra e Juventusit ka shfaqur njė formė shumė tė mirė javėt e fundit pavarėsisht mungesave tė shumta, ndėrsa edhe njė tjetėr lajm i mirė pėr Ranierin ėshtė se Poulsen dhe Marchisio pritet tė kthehen kėtė javė nga lėndimi.
Zonja e Vjetėr tashmė e ka kaluar fazėn e vėshtirė tė cilėn e kaloi nė disa ndeshje, me ē’rast ka shėnuar katėr fitore radhazi nė Serie A, dhe tash gjendet nė vendin e pestė nė tabelė vetėm tre pikė pas liderit, Inter.

Kėtė javė bardhezinjtė do ta presin Genoan nė Olimpico tė Torinos dhe shpresojnė tė arkėtojnė edhe tre pikė tė reja drejt synimit tė tyre pėr t’u ngjitur nė tabelė.

Ngjarjeve pozitive tė juventinėve tash i ėshtė shtuar edhe rikthimi nga lėndimet i mesfushorėve Christian Poulsen dhe Claudio Marchisio, tė cilėt do t’i japin mė shumė hapėsirė pėr tė zgjedhur trajnerit Claudio Ranieri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kthehen Poulsen dhe Marchisio
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: