ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Zoff: Do tė fitojė skuadra mė e qetė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Zoff: Do tė fitojė skuadra mė e qetė   Tue Nov 11, 2008 7:30 pm


Zoff: Do tė fitojė skuadra mė e qetė
Ish-trajneri i Lazios, Dino Zoff, ka thėnė se derbin e madh romak tė dielėn do ta fitojė skuadra e cila do ta ketė qetėsinė nė fushė.
“Mendoj se qetėsia ka rėndėsi shumė mė tė madhe se dėshira e madhe pėr ta fituar shpejt takimin”.

“Lazio ka sulmues tė rrezikshėm tė cilėt dinė si tė rrezikojnė. Megjithatė, kjo mund t’u kushtojė, pasi qė ata mund tė lodhen dhe skuadra kundėrshtare ta shfrytėzojė kėtė”.

Biancocelestėt janė vetėm dy pikė prapa liderit Inter dhe objektivi kryesor i tyre ėshtė qė tė kualifikohen pėr Ligėn e Kampionėve nė sezonin e ardhshėm.

Ndėrkohė nėse Giallorosėt e pėrfundojnė serinė e ndeshjeve tė dobėta kundėr rivalėve tė qytetit. Do tė ishte njė motivim i madh pėr t’u rikthyer nė formė tė mirė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Zoff: Do tė fitojė skuadra mė e qetė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: