ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
numri dashurie meda BAJRAM shkronja nika druri gashi numrin kosoves anglisht murlan nokia celular elvana 2012 dashuri genta gjata double komandat PORNO ismajli krasniqi loja beqiri
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Coldplay tre ēmime nė Monako

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Coldplay tre ēmime nė Monako   Tue Nov 11, 2008 6:59 pm


Coldplay tre ēmime nė Monako
Bendi i muzikės rok "Coldplay" ka triumfuar nė ceremoninė e ndarjes sė ēmimeve World Music Awards qė u mbajt tė dielėn mbrėma nė Monako, duke rrėmbyer tre ēmime.
Grupi britanik ka marrė ēmimet e grupit mė tė mirė, grupi qė ka shitur mė sė shumti albume nė vitin e kaluar dhe ēmimin pėr artistėt mė tė mirė nga Britania e Madhe.

Leona Lewis doli fituese kundrejt Madonnės dhe Mariah Careyt duke marrė ēmimin pėr kėngėtaren mė tė mirė tė muzikės pop, si edhe ēmimin pėr artisten e re mė tė mirė. Ndėrkohė qė Kid Rock mori ēmimin e kėngėtarit mė tė mirė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Coldplay tre ēmime nė Monako
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: