ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
beqiri kosoves druri BAJRAM anglisht shkronja murlan gjata meda gashi dashuri PORNO 2012 dashurie krasniqi loja komandat genta elvana ismajli celular nokia double numrin nika numri
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Miley Cyrus: Kurrė nuk do tė martohem

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Miley Cyrus: Kurrė nuk do tė martohem   Tue Nov 11, 2008 6:57 pm


Miley Cyrus: Kurrė nuk do tė martohem
Miley Cyrus, 15-vjeēare, e cila ėshtė nė lidhje me modelin e veshjeve tė brendshme, Justin Gaston, thotė se ajo kurrė nuk do tė martohet, pasi urren ta ndajė banjėn me gjininė e kundėrt.
“Kurrė nuk do tė martohem pasi nuk mund ta ndaj banjėn! Kemi qenė pesė sė fundi nė autobusin nė turne dhe tė gjithė kemi ndarė tė njėjtėn banjė. E kam ndarė atė me tre djem, pėrfshirė babanė. Ishte e tmerrshme”, ka thėnė ylli i filmit “Hannah Montana”.

“Unė e nxjerri tė gjithė grimin dhe dikush e vendos brushėn e dhėmbėve nė to, kjo ėshtė e neveritshme! Pastaj vėllai im ka shfrytėzuar brushėn time pėr tė krehur vetullat e tij njė ditė. Vėrtet nuk mund t’i duroj kėto”, ka shtuar Cyrus.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Miley Cyrus: Kurrė nuk do tė martohem
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: