ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
BAJRAM gashi shkronja kosoves double numrin numri ismajli dashurie PORNO genta murlan meda krasniqi nokia 2012 loja nika beqiri celular dashuri komandat druri elvana gjata anglisht
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Hathaway ka vetėm tre palė kėpucė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Hathaway ka vetėm tre palė kėpucė   Tue Nov 11, 2008 6:56 pm


Hathaway ka vetėm tre palė kėpucė
Aktorja e filmit “Devil Wears Prada”, Anne Hathaway, qeshet kur etiketohet si ikonė e modės, pasi ajo mbath tė njėjtat kėpucė kohė pas kohe.
“Aktualisht kam vetėm tre palė kėpucė, tė cilat i mbathi nė tė gjitha premierat dhe nė ceremonitė e ndarjes sė shpėrblimeve”, ka thėnė aktorja.

“I kam njė palė Prada tė zeza, Manolo Blahniks dhe njė palė Marc Jacobs, tė cilat i mbathi tash e peshė vite, por askush kurrė nuk i ka vėrejtur. Mendoj se tash sekreti ėshtė zbuluar, por unė do tė vazhdoj me to”, ka shtuar aktorja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Hathaway ka vetėm tre palė kėpucė
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: