ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
numrin gashi dashurie genta BAJRAM numri murlan dashuri komandat ismajli nokia beqiri druri loja gjata PORNO kosoves krasniqi shkronja anglisht celular 2012 nika elvana meda double
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Blinera: Njė kėngėtar si Hekurani nuk e refuzoj

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Blinera: Njė kėngėtar si Hekurani nuk e refuzoj   Tue Nov 11, 2008 6:54 pm


Blinera: Njė kėngėtar si Hekurani nuk e refuzoj
Hekuran Krasniqi ka bashkėpunuar me kėngėtaren Blinera Krasniqi pėr ta realizuar njė duet tė pėrbashkėt qė mban titullin "Mos e le pėr pak".
Muzikėn dhe orkestrimin i ka bėrė Hekurani, teksti ėshtė shkruar nga Granit Gashi, ndėrsa producent i kėngės ėshtė DJ Cimi.

“Hekurani ma ka bėrė ftesėn dhe natyrisht njė kėngėtar si ai nuk e refuzoj. Kėnga mė pėlqeu dhe jam shumė e lumtur qė edhe publiku e pėlqen”, ėshtė shprehur Blinera pėr tė pėrditshmen “Zėri”.

Klipi i kėngės ėshtė realizuar nga produksioni “Video Art” nga Gjilani, ndėrsa xhirimet janė bėrė nė Prizren. Pėr zbukurimin e spotit ėshtė ftuar edhe grupi i njohur i vallėzimit “Art Design”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Blinera: Njė kėngėtar si Hekurani nuk e refuzoj
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: