ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
nokia BAJRAM murlan celular gashi elvana shkronja meda PORNO gjata komandat dashuri numri kosoves nika druri double genta loja anglisht 2012 beqiri numrin ismajli krasniqi dashurie
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Lohan: Tash jam e lumtur

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Lohan: Tash jam e lumtur   Tue Nov 11, 2008 6:53 pm


Lohan: Tash jam e lumtur
Lindsay Lohan nuk pendohet qė ka qenė nė rehabilitim, pasi qė tani ajo e ka "trurin e pastruar".
Vitin e kaluar, aktorja ėshtė regjistruar tri herė nė rehabilitim pėr t’u kujdesur pėr problemet e saja me drogėn dhe alkoolin, dhe qė nga tetori i vitit 2007 kur u largua nga rehabilitimi pėr tė tretėn herė, ajo e ka marrė jetėn e saj pėrpara.

“Tash jam tjetėr person. Jam e lumtur. Jam falėnderuese ndaj qendrės rehabilituese, pasi qė tani ndjehem ‘e pastėr’”, ėshtė shprehur Lohan.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Lohan: Tash jam e lumtur
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: