ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Del Piero feston me gol

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Del Piero feston me gol   Mon Nov 10, 2008 1:14 amDel Piero feston me gol
Ikona e Juventusit Alessandro Del Piero e ka festuar ditėlindjen e tij tė tridhjetekatėr me njė supergol nė takimin tė cilin Zonja e Vjetėr e fitoi 2-0 kundėr Chievos.
Bradhezinjtė ishin skuadėr favorite nė kėtė takim dhe shfaqėn njė lojė shumė mė tė mirė se kundėrshtari i tyre i cili luante para publikut tė vet.

Nė gjuajtje e lirė e akorduar pesė minuta pa pėrfunduar koha e rregullt e pjesės sė parė, u shndėrrua nė gol nga mjeshtri i gjuajtjeve tė lira, Alex Del Piero, dhe ky gol ishte dhurata mė e mirė qė mund t’ia jepte vetes pėr ditėlindjen e tij.

Del Piero pati mundėsinė ta shėnonte edhe golin e dytė pėr Bianconerėt pas njė penalltie tė akorduar pėr skuadrėn mysafire pėr shkak tė prekjes sė topit me dorė nga Mantovani, mirėpo kapiteni parapėlqeu qė t’ia jepte mundėsinė Iaquintas tė cilit qe njė kohė i mungon goli.

Gjuajtjen e ish-sulmuesit tė Udineses e priti portieri i Chievos, Sorrentino, mirėpo Iaquinta ishte mė i shpejtė dhe goditi sėrish pėr ta shėnuar rezultatin pėrfundimtar tė takimit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Del Piero feston me gol
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: