ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
2012 PORNO loja kosoves nokia gashi gjata numri dashurie druri shkronja double nika murlan komandat BAJRAM elvana dashuri beqiri meda celular anglisht krasniqi ismajli numrin genta
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Milito shėnon hat-trick, favoritėt fitojnė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Milito shėnon hat-trick, favoritėt fitojnė   Mon Nov 10, 2008 1:14 amMilito shėnon hat-trick, favoritėt fitojnė
Sulmuesi i rikthyer te Genoa, Diego Milito, ka shėnuar hat-trick nė fitoren e sotme tė skuadrės sė tij kundėr Regginas me rezultat, 4-0, derisa nė takimet tjera tė Serie A kanė fituar skuadrat favorite.
Pjesa e parė e takimit Genoa- Reggina, pėrfundoi pa gola, ndėrsa momenti vendimtar i ndeshjes ishte pėrjashtimi i Costas (45’) nga loja me kartonin e dytė tė verdhė.

Milito golin e parė e shėnoi nga pika e bardhė (54’) ndėrsa e dyfishoi epėrsinė pas njėzet minutash. Sculli (81’) e ngriti epėrsinė nė 3-0, ndėrsa sėrish Milito pėrmbylli takimin nė minutat shtesė.

Fitore tė rėndėsishme me rezultat 3-0 ka shėnuar edhe Lazio para tifozėve tė vet kundėr skuadrės sė Sienas me golat e Zarates (58’), dhe me dy golat e Rochit (86’ dhe 90’).

Napoli e ka mposhtur Sampdorian nė San Paolo me rezultat 2-0. Manini krijoi epėrsinė pėr vendasit (23’) ndėrsa Zalayeta dyfishoi epėrsinė (74’).

Fiorentina po ashtu ka shėnuar fitore nė Artemio Franchi pėr ta ruajtur hapin me skuadrat e mėdha drejt sfidės pėr titullin kampion. Golat pėr Violan i shėnuan Melo (20’) dhe Gilardino (23’).

Catania ka vazhduar ngritjen nė tabelė pėr tė qėndruar sa mė lartė zonės sė rrezikut, pasi ka shėnuar fitore me rezultat 2-1 kundėr Cagliarit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Milito shėnon hat-trick, favoritėt fitojnė
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: