ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
numri numrin komandat shkronja 2012 meda BAJRAM nokia loja druri murlan double krasniqi anglisht ismajli dashurie gjata beqiri genta dashuri gashi nika celular PORNO elvana kosoves
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Tottenham mposht "pasanikėt"

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Tottenham mposht "pasanikėt"   Mon Nov 10, 2008 1:13 am


Tottenham mposht "pasanikėt"
Tottenham e ka mposhtur skuadrėn e Manchester Cityt nė me rezultat 2-1 nė njė takim ku janė treguar tre kartonė tė kuq.
Vendasit e Manchester Cityt krijuan epėrsinė tė parėt me golin e brazilianit Robinho (16’), ndėrkohė qė sulmuesi nė formė i Tottenhamit, Darren Bent, barazoi shifrat qė nė pjesėn e parė (29’).

Nė pjesėn e dytė Spursat shėnuan edhe golin e fitores dhe ishte po i njėjti lojtar, Darren Bent, i cili ia solli fitoren skuadrės sė tij, e cila siē duket ka po ‘rimėkėmbet’ pas atij barazimi sensacional me Arsenalin, 4-4, dhe pas fitores kundėr Liverpoolit, 2-1.

Nė kėtė takim u panė edhe tre kartonė tė kuq, dy pėr lojtarėt vendas tė Manchester Cityt, Gelson Fernandes (26’) dhe Richard Dunne (83’), ndėrsa nga lojtarėt mysafir u pėrjashtua Benoit Assou-Ekotto, pa mbaruar koha e rregullt (89’).
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Tottenham mposht "pasanikėt"
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: